Login: Hasło:

Aktualności

16 grudnia 2009
Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili i interesowali się projektem. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy kontynuować prace. Pozostało jeszcze 10000 pozycji, oprócz zdjęć są wśród nich rękopisy Leonarda Sempolińskiego. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony.

28 listopada 2009
Przypominamy, że już jutro rozpoczynamy wystawę, która potrwa do 15 grudnia. Prace są już przygotowane i wyeksponowane. Materiał jest bardzo ciekawy.

4 listopada 2009
Zapraszamy na wystawę Przedmieścia Warszawy. Rozpoczęcie 29 listopada, zapraszamy na uroczyste otwarcie, które odbędzie się w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 4 lokal 4, w siedzibie Fundacji Hereditas.

29 października 2009
Materiał zdigitalizowany i zweryfikowany. Zapraszamy do uzupełnionej galerii. W najbliższym czasie materiał zostanie zarchiwizowany, a następnie przygotujemy wystawę najciekawszych prac.

24 września 2009
za półmetkiem 4000 zeskanowanych zdjęć, intensywne prace trwają. Do końca października zamierzamy zeskanować 7000 zdjęć.

20 sierpnia 2009
Do galerii trafia kolejne 1500 zdjęć. Dodatkowo zapraszamy do używania bardzo ciekawego rozwiązania www.cooliris.com (oprogramowanie jest bezpłatne i dostępne dla przeglądarek firefox oraz explorer). Dzięki temu rozwiązaniu galeria wygląda tak

Polecamy i zapraszamy do oglądania!

24 lipca 2009
Do galerii dodaliśmy koleje zdjęcia. W tym momencie mają Państwo do przeglądania 2000 zdjęć. W najbliższym czasie zamierzamy zainstalować możliwość przeglądania galerii za pomocą dodatku cooliris.

12 czerwca 2009
Zapraszamy do oglądania pierwszych skanów. Niestety okazuje się, że cześć materiału wymaga gruntownego czyszczenia oraz prac konserwatorskich. Stopniowo będziemy zapełniali galerię.


5 czerwca 2009
Rozpoczynamy prace nad digitalizacją prac Leonarda Sempolińskiego. W ciągu najbliższych dni dokonamy kwerendy archiwaliów i wykonamy pierwsze próbne skany. Pod koniec przyszłego tygodnia pierwsze prace będą umieszczone na stronie.

...